Piękna jesień = piękna skóra

Przebarwienia – co to, dlaczego i jak leczyć?
13 lipca, 2018
10 rzeczy jakie musisz wiedzieć zanim przystąpisz do zabiegu depilacji laserowej.
18 października, 2018
Pokaż wszystkie

Piękna jesień = piękna skóra

Dlaczego? Ciekawa? Czytaj dalej, na końcu artykułu specjalna oferta dla wytrwałych 🙂

Wszyscy kochamy wakacje, kochamy kąpiele w słonej morskiej wodzie, zapominamy użyć filtra zaraz po wyjściu z wody czy wchodząc kilka godzin na szlak smarujemy się tylko rano, zapominając, ze filtr działa tylko 2h…

Skóra, która była przez okres wiosenny zadbana i pełna nawilżenia, po wakacjach okazuje się wysuszona, łuszcząca, przebarwiona, przez co zmarszczki zaczynają być bardziej widoczne, a koloryt skóry, kiedy zejdzie opalenizna, pozostawia wiele do życzenia. Zazwyczaj przykrywamy to dobrze kryjącym podkładem, który dodatkowo nie pozwala skórze oddychać przez co tworzą się krosty i zaskórniki.

Przychodzi jesień, praca, szkoła, dzieci i zapominamy o sobie. Do tego zanieczyszczenie środowiska, smog, dziura ozonowa, przysparza nam tylko dodatkowych trudności w postaci wolnych rodników, które wydzielane są w nadmiarze i powodują szybsze starzenie się skóry. Twarz robi się poszarzała, smutna, doliczając pamiątki z wakacji opisane powyżej zaczynamy szukać ratunku. Niestety zwykły krem nie pomoże. Skóra taka potrzebuje dogłębnego złuszczenia, a następnie silnego odżywienia i nawodnienia.

Dlatego jesień to czas złuszczania i regeneracji. W każdym gabinecie wiodą prym peelingi chemiczne, potocznie nazywane „kwasami” lub złuszczanie sprzętami.

Rynek oferuje różnej maści kwasy, od delikatnych, po ekstremalnie złuszczające.
Ja w swojej ofercie postawiłam na maski terapeutyczne z firmy PCA Skin i na peeling ziołowy połączony z kwasami salicylowym i glikolowym jakim jest Deep Phyto Peeling.
Można wykonać na tych produktach złuszczania od delikatnych po intensywne. Dobranie protokołu zabiegowego zależy od problemów z jakimi boryka się skóra. Przy peelingu ziołowym działamy dość agresywnie, ale często jednorazowo, lub powtarzamy zabieg po miesiącu. Seria jest bardzo krótka, ale daje spektakularne efekty. Po złuszczeniu, kiedy mamy świeżą i nową, niczym jeszcze nie skażoną skórę, najlepiej poddać się mezoterapii mikroigłowej, która dostarczy skórze zastrzyk energetyczny w postaci kwasu hialuronowego, witamin i minerałów. Taka kuracja pozwoli skórze w bardzo krótkim postępowaniu osiągnąć oczekiwane efekty. Skóra znów będzie wyglądała zdrowo i jej właścicielka lub właściciel będzie cieszył się komfortem podczas jej noszenia 🙂

A teraz oczekiwana przez wszystkich oferta zabiegów na TWARZ:

Złuszczanie jednodniowe to koszt 200 zł
Złuszczanie dwudniowe to koszt 300 zł
Złuszczanie trzydniowe to koszt 400 zł

Mezoterapia mikroigłowa to koszt 250 zł niezależnie od preparatu użytego do zabiegu.
(do wybory Cytocare 532 lub NCTF 135HA) wykonana do 14 dni po złuszczeniu.

Moja propozycja pakietu zabiegowego jest następująca:

Przy zakupie jednodniowego złuszczania plus mezoterapii cena zamiast 450 –> 350

Przy zakupie dwudniowego złuszczania plus mezoterapii cena zamiast 550 –> 450

Przy zakupie trzydniowego złuszczania plus mezoterapii cena zamiast 650 –> 530

Niesamowita oferta trwa tylko do końca Października!!!

Można wykupić zabiegi wcześniej i wykonać je w późniejszym terminie!
UWAGA! Podane ceny obejmują jedną okolicę jaką jest TWARZ.